Besplatni udžnenici

Učenici koji su ostvarili pravo na besplatne udžbenike dobit će svoje nove udžbenike 1. dan nastave.

Pravo na besplatne udžbenike za učenike osnovnih škola izvan Grada Zagreba koji imaju prebivalište u Gradu Zagrebu

Pravo na besplatne udžbenike imaju učenici s prebivalištem na području Grada Zagreba koji pohađaju školu izvan Grada Zagreba. Zahtjev podnosi roditelj/skrbnik malodobnog djeteta. Uz Zahtjev (obrazac 1 u prilogu) potrebno je priložiti i popis udžbenika koje će učenik koristiti u razredu koji pohađa u šk. go. 2017./2018. koji mora biti ovjeren od škole. ZAHTJEV BEZ POPISA UDŽBENIKA JE NEVAŽEĆI!

Također, svi učenici koji su ove školske godine ostvarili pravo na besplatne udžbenike, trebaju ih zadnji dan nastave neoštećene vratiti u školu.

« Travanj 2018 »