Ukupno: 195909

Natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa

GDCK Jastrebarsko održalo je Gradsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa 11. ožujka 2017. u OŠ "Klinča Sela". Natjecale su se 4 ekipe podmlatka.

Učenici naše škole (Ena K., Ozana M., Erica Đ.J., Klara Ž., Lorenzo V. i Matea S.) osvojili su 1. mjesto te idu na Međužupanijsko natjecanje koje će su održati u Ivanić Gradu 8. travnja 2017.

Čestitamo učenicima i mentorici Daliborki Turk!

Školsko natjecanje iz biologije

Dana 6. 2. 2017. godine održano je Školsko natjecanje iz biologije. Sudjelovali su učenici 7. razreda: Iva Š., Marko Ž., Mia S., Ema P. i Marija J. te učenice 8. razreda Antonela V. i Erica Đ.J.

Na Županijsko natjecanje pozvana je učenica Antonela V. Natjecanje će se održati u OŠ Dragutina Domjanića u Svetom Ivanu Zelini 13. ožujka 2017.

Antoneli želimo dobar uspjeh na natjecanju!

Natjecanje u poznavanju hrvatskog jezika

2.veljače održano je školsko natjecanje u poznavanju hrvatskog jezika. Feeenomenalan rezultat postigla je Lucija Topolko, 8.razred. Čestitamo!

Nadamo se pozivu na županijsko natjecanje u OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo.

...

I poziv je stigao!!!

Sretno, Lucija!

Županijski LiDraNo

Županijsko natjecanje LiDraNo za učenike osnovnih škola održano je u utorak, 14. veljače, u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica, a domaćini su bili učenici i djelatnici Osnovne škole Nikole Hribara. Okupljeni učenici predstavili su se u kategorijama literarnog i novinarskog izraza, pojedinačnog i skupnog scenskog izraza te radijske emisije.

Našu školu je u kategoriji literarnih radova predstavljao rad učenice Ozane Milatović (8.b) „Ja znam“.

Čestitke učenici i mentorici na sudjelovanju i puno uspjeha u daljnjem radu.

LiDraNo 2017

Pročitajte literarna djela naših učenika koja su poslana na međuopćinski LiDraNo 2017. Rad "Ja Znam" učenice Ozane Milatović prošao je županijsku razinu. Ozani želimo puno uspjeha na županijskoj smotri!

LiDRaNo 2017

LiDraNo 2017.

27. siječnja 2017. OŠ "Ljubo Babić" Jastrebarsko bila je domaćin međuopćinskog susreta LiDraNo 2017.

Našu školu predstavljali su:

a) literarno stvaralaštvo

"Nitko i ništa", Lorenzo Vujanić, 8.b

"Ja znam", Ozana Milatović, 8. b

"Svjetlo nade", Antonela Vularić, 8.a

"Neshvaćena", Lucija Topolko, 8.a

b) dramsko stvaralaštvo - samostalni nastupi

Sanja Polak "Kruh ili kremasti kolači", monolog Eme Peršin, 6.a

Josip Pupačić "Moj križ svejedno gori", kazivanje poezije Lucije Topolko, 8.a

Na Županijski susret LiDraNo 2017 upućuje se literarni rad "Ja znam" Ozane Milatović, 8. b.

Županijski LiDraNo 2017. održat će se u OŠ Nikole Hribara iz Velike Gorice, 14. veljače 2017.

« Srpanj 2018 »